“Ku e ke GISHTIN o goce?”, fansat bëjnë për një “lek” Marina Vjollcën në foton e fundit – AlpeGossip
“Ku e ke GISHTIN o goce?”, fansat bëjnë për një “lek” Marina Vjollcën në foton e fundit

“Ku e ke GISHTIN o goce?”, fansat bëjnë për një “lek” Marina Vjollcën në foton e fundit

Marina Vjollca tërheq gjithmonë vëmendjen e fansave me postimet e saj në Instagram. Moderatorja bukuroshe është një vajzë që kujdeset për pamjen dhe format e saj.

Ditën e djeshme ajo ka publikuar një foto, e cila përvec komenteve positive ka marr dhe shumë komente jo të mira. Teksa ka pozuar me një fustan të ngushtë jeshil që i tregon gjoksin, fansat e kanë akuzuar Marinën në komente se ka përdorur photoshop.

Siç e shohim në foto, gishti i madh i dorës së saj është zhdukur. “Ta paska marrë photoshopi gishtin”, “Ku e ke gishtin o Marina?”, “Çfarë ju ke bërë gishtave?”-janë disa nga komentet.