Rastësia e çuditshme mes Rudinës dhe të ftuarit të saj! Për të dytën herë bëjnë “xing” me veshjen (FOTO) – AlpeGossip
Rastësia e çuditshme mes Rudinës dhe të ftuarit të saj! Për të dytën herë bëjnë “xing” me veshjen (FOTO)

Rastësia e çuditshme mes Rudinës dhe të ftuarit të saj! Për të dytën herë bëjnë “xing” me veshjen (FOTO)

Robert Berisha ishte i ftuar sot në emisionin e pasdites me Rudina Magjistarin në televizionin “Klan”.

Ai foli për karrierën e tij muzikore si dhe familjen. Por menjëherë sapo mbërriti në studio Roberti, Rudina nuk e la pa komentuar se rastësisht ishin veshur në të njejtën ngjyrë në program.

Mirëpo Rudina nënvizoi se ishte hera e dytë, që një koiçidencë e tillë ndodhte. Një vit më parë, Robert Berisha sërish i ftuar te Rudina Magjistari, si për rastësi ishin kombinuar të dy me ngjyrë bojëqielli./AlpeNews.al/

Për më tepër shikoni fotot më poshtë: