“Do keni njëra-tjetrën përgjithmonë!” Emina Cunmulaj sapo na preku me postimin për të bijat – AlpeGossip
“Do keni njëra-tjetrën përgjithmonë!” Emina Cunmulaj sapo na preku me postimin për të bijat

“Do keni njëra-tjetrën përgjithmonë!” Emina Cunmulaj sapo na preku me postimin për të bijat

Ditën e djeshme modelja shqiptare Emina Çunmulaj është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka sjellë në jetë vazjën e saj të dytë Mia Soraya , pas Ella Faria.

Ajo shumë shpejt ka prezantuar foshnjën e saj dhe sot ka postuar një foto të dy vajzave, ku duket se Ella mban në krahë motrën e saj dhe duket shumë e lumtur.

“Bota ime… Tani do të keni përgjithmonë njëra –tjetrën…Lum motra për motër… Ella Faria e do Mia Soraya” – shkruan Emina në foton e postuar të të bijave në Instagram.

 

Mesa duket gjithë familja e modeles janë shumë të lumtur për ardhjen në jetë të vogëlushes, por motra e madhe është akoma më e lumtur