FILLON SOT/ Zbulohet emisioni i ri i “TV Klan” (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
FILLON SOT/ Zbulohet emisioni i ri i “TV Klan” (FOTO+VIDEO)

FILLON SOT/ Zbulohet emisioni i ri i “TV Klan” (FOTO+VIDEO)

Nis emisioni më i ri në TV Klan “Ditë për ditë” i cili ka disa muaj që përgatitet dhe ishte njoftuar që në shtator të vitit të kaluar. Më në fund gjithçka është gati dhe emisioni do nisë nga nesër transmetimin në TV Klan.

Alba Çobaj, Liesa Haxhiasllani, Kristi Janku, Albi Isakaj dhe Joel Çela janë prezantuesit që do drejtojnë këtë emision të cilin mund ta ndiqni çdo ditë në orën 13:45.

Ky emision do të jetë çdo ditë me rubrika të larmishme dhe të ftuar.