“GARË E FORTË”/ Seldi dhe Rasheli i gëzohen këtij suksesi (FOTO) – AlpeGossip
“GARË E FORTË”/ Seldi dhe Rasheli i gëzohen këtij suksesi (FOTO)

“GARË E FORTË”/ Seldi dhe Rasheli i gëzohen këtij suksesi (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme në “Dance With Me”, u shpall çifti fitues e ishin pikërisht Seldi Qalliu dhe Rashel Kolaneci.

Dyshja përveç kupës kanë marrë edhe 100.000 lekë. Ishte Alketa ajo e cila ua komunikoi lajmin e gëzueshëm.

Seldi dhe Rashel kanë përballë vetes edhe çifte të tjera konkuruese dhe gara sa vjen e bëhet akoma më e fortë.

Mbrëmjen e djeshme ato dukeshin si më poshtë.