GODITI NXËNËSIN ME GRUSHTE/ Të gjithë mbështesin mësuesin (VIDEO) - AlpeGossip
GODITI NXËNËSIN ME GRUSHTE/ Të gjithë mbështesin mësuesin (VIDEO)

GODITI NXËNËSIN ME GRUSHTE/ Të gjithë mbështesin mësuesin (VIDEO)

Një mësues 64-vjeçar i muzikës në Kaliforni është vënë nën akuzë për abuzim me fëmijët, pasi goditi fizikisht një nxënës 14 vjeçar në sytë e shokëve të shokuar, të cilët filmuan incidentin. Por, ndërkohë nxënës të shumtë kanë dalë në mbrojtje të tij.

Mësuesi Marston Riley ka vendosur 50 mijë dollarë kusht për lirimin nga burgu i Los Anxhelosit, ndërsa nxënësi është kthyer në shtëpi pas trajtimit në spital.

Në videon e incidentit, e postuar në YouTube, shihet zënka në shkollën e mesme të Maywood.

Mësuesi kritikoi nxënësin për mungesën e uniformës në klasë dhe kërkoi nga ai të largohej.

Në vend të kësaj, nxënësi sfidoi mësuesin duke i vënë në pah të qenit person me ngjyrë duke e goditur i pari me grusht.

Për më shumë, shihni videon!