PAMJET/ Kiara “shpërthen” në lot, Luizi: Uroj që këto lot të bien mbi ata që e meritojnë – AlpeGossip
PAMJET/ Kiara “shpërthen” në lot, Luizi: Uroj që këto lot të bien mbi ata që e meritojnë

PAMJET/ Kiara “shpërthen” në lot, Luizi: Uroj që këto lot të bien mbi ata që e meritojnë

Nominimi i kësaj jave, ka vënë përballë njëri-tjetrin kundërshtarë shumë të fortë, Kiarën, Efin, Bledin dhe Ronaldon.

Teksa po flisnin për nominimet, Luizi i tha Kiarës se ajo do qëndroi në shtëpi, duek shtuar se e do me shpirt.

Kjo e fundit, u përlot dhe i tha Luizit se është shumë e ngarkuar nga situatat që kanë ndodhur në shtëpi.

Luizi i tha Kiarën se shpreson që lotët e saj, të bien mbi ato persona që e meritojnë.

VIDEO