Armina Mevlani ka një ‘hall’ dhe ka të bëjë me puthjen… (FOTO) – AlpeGossip
Armina Mevlani ka një ‘hall’ dhe ka të bëjë me puthjen… (FOTO)

Armina Mevlani ka një ‘hall’ dhe ka të bëjë me puthjen… (FOTO)

Armina Mevlani ka ka postuar një foto në Instagram, shkëputur nga një film ku luajnë personazhet e saj të preferuar.
Partnerja e shumë përfolur e Shkëlzen Berishës ja ka thënë problemin e saj në mënyrën më të bukur të mundshme.

“Kjo gjë nuk shkon me ty. Ty duhet të të puthin, dhe më shpesh. Dhe nga dikush që di të puthë”.

“Problemi im, i thënë nga personazhet e mi të preferuar”, ka shkruar Armina krah fotos.
Kjo nuk është hera e parë që blogerja zbulon sekretet e saj personale shkëputur nga filmat e saj të preferuar.