Rike Roçi… si ka mundësi të jetë kaq sexy kjo femër (FOTO) – AlpeGossip
Rike Roçi… si ka mundësi të jetë kaq sexy kjo femër (FOTO)

Rike Roçi… si ka mundësi të jetë kaq sexy kjo femër (FOTO)

Ish banorja e Big Brother, është një nga femrat më të hatashëm.
Super e thjeshtë dhe njëkohësisht tepër sensuale, Rike Roçi godet në çdo postim të saj.

Pamja e saj mjaft natyrale e bën atë ndër më të preferuarat në emrat e njohur të ekranit. Me marrjen pjesë në Big Brother Albanai, ajo e mban prej vitesh statusin e një prej femrave më sexy që kanë hyrë në atë shtëpi.

Edhe pse ka kaluar kohë Rikja mbetet po aq e bukur dhe u ka qëndruar larg ndërhyrjeve, në dallim nga femrat e tjera që si kanë thënë jo bisturisë apo injektimeve.