Andrra Destani përsëri me fustan nusërie! Ua kalon të gjitha “nuseve” (FOTO) – AlpeGossip
Andrra Destani përsëri me fustan nusërie! Ua kalon të gjitha “nuseve” (FOTO)

Andrra Destani përsëri me fustan nusërie! Ua kalon të gjitha “nuseve” (FOTO)

Andrra Destani është gruaja e këngëtarit të njohur nga Shqipëria, Sinan Hoxha.

Ajo sapo ka hapur biznesin e saj të ri, i cili duket se po ecë shumë mirë. Kurse shumë fytyra të njohura pamë në hapjen e këtij dyqani.

Meqenëse, fustanet solemne janë njëri nga produktet kryesore nuk kanë as si të mungojnë vellot. Një të tillë mbanë veshur vet Andrra në sesionin e fundit, ku ajo dukej shumë në formë dhe bukur.

Sigurisht, që me këtë pamje lehtësisht Sinani mund të dashurohet përsëri në Andrrën.