“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Konkurencë” vajzash nga liket, mësoni kush VIP rekordon listën sot (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Konkurencë” vajzash nga liket, mësoni kush VIP rekordon listën sot (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Konkurencë” vajzash nga liket, mësoni kush VIP rekordon listën sot (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Kida e cila ka postuar një foto ndryshe nga herët e tjera dhe bie shumë në sy ajo ka marrë 99,988 like, e ndjekur me 1.7M followersa.

Tayna me 76,555 like.

Dafina me 30,668 like.

Elita Rudi me 25,570like.

Dhe në fund Arbana me 17,672 like.