Ishte ZHDUKUR fare, Marina rikthehet dhe “qan hallet” me fansat! Tregon se çfarë e mundon… (FOTO) – AlpeGossip
Ishte ZHDUKUR fare, Marina rikthehet dhe “qan hallet” me fansat! Tregon se çfarë e mundon… (FOTO)

Ishte ZHDUKUR fare, Marina rikthehet dhe “qan hallet” me fansat! Tregon se çfarë e mundon… (FOTO)

Pas mbarimit të “C’est la vie”, Marina prej kohësh i ka rralluar shumë postimet në rrjete sociale. Madje për këtë shkak dolën edhe thashethemet se ajo është shtatzënë sipas të cilave moderatorja nuk po postonte foto të reja për të mos treguar barkun.
Marina i shuajti këto aludime me foton me Getin, por më pas u zhduk sërish.

Ditën e sotme moderatorja bukuroshe është rikthyer duke postuar një video ku tregon se koha me shi e ka futur në depresion.

“Kohë depresive”, është mbishkrimi që Marina i ka lënë videos ku shihet duke buzëqeshur teksa filtrat e Instagramit nxjerrin diell e më pas e vrenjt fytyrën kur filtrat nxjerrin shi.