Në plazh me çorape, Noizy flliq Oriola Marashin para të gjithëve (FOTO) – AlpeGossip
Në plazh me çorape, Noizy flliq Oriola Marashin para të gjithëve (FOTO)

Në plazh me çorape, Noizy flliq Oriola Marashin para të gjithëve (FOTO)

Këtë të dielë një pjesë e grupit OTR ka nisur sezonin e plazhit.
Reperi Noizy, modelja Oriola Marashi dhe pjesëtar të tjerë të labelit kanë qenë në jug të Shqipërisë ku kanë shijuar rrezet e diellit.

Por në një nga videot e publikuara nga Noizy në rrjete sociale shohim Oriolën, e cila nuk e ka mendjen dhe nuk është e kuruar në detaje siç pozon gjithnjë.

Ajo që bie në sy përveç pantallonave janë edhe çorapet e modeles.