PAK DITË NGA FINALJA/ Ja banori që largohet mbrëmjen e sotme nga “Big Brother VIP” – AlpeGossip
PAK DITË NGA FINALJA/ Ja banori që largohet mbrëmjen e sotme nga “Big Brother VIP”

PAK DITË NGA FINALJA/ Ja banori që largohet mbrëmjen e sotme nga “Big Brother VIP”

Mbrëmjen e sotme në nominim ishte Egzona dhe Tani.

Publiku vendosi që garēn ta ndaloj përfundimisht Egzona.

Ajo u përcoll me përqafume nga banorët dhe pritet të mbërrijë në studio.