NUK PRITEJ/ Shqiptari Mario publikon foton nudo të Kim Kardashian dhe rrjeti u "çmend" - AlpeGossip
NUK PRITEJ/ Shqiptari Mario publikon foton nudo të Kim Kardashian dhe rrjeti u “çmend”

NUK PRITEJ/ Shqiptari Mario publikon foton nudo të Kim Kardashian dhe rrjeti u “çmend”

Është nënë e 3 fëmijëve, bashkëshortja e një ndër reperëve më të njohur në botë, por s’ka gjë që e mban larg fotove të nxehta. Para pak ditësh ajo “tronditi” Instagramin me një selfie shumë të nxehtë ku shfaqej me kaçurela teksa qëndronte e shtrirë në shtrat, me gjuhën jashtë dhe e veshur me bikini super të vogla të markës “Channel”.

Së fundmi ajo vetë ka postuar një foto ku shihej e shtrirë mbi çarçafët blu prej mëndafshi, pa asnjë rrobë në trup. Por nuk postoi foton që ka postuar grimieri shqiptar, Mario. Si duket ai ka bërë grimin e Kim në trup, në mënyrë që të duket sa më perfekte në foto. Me siguri babi i Marios do jetë shumë krenar me këtë punë të djalit, pasi vetë Mario ka treguar se ai i kishte thënë se ishte krenar që i kishte lyer të pasmet Kim