Dj SARDI TREGON MESAZHIN MË TË “ÇUDITSHËM” QË KA MARR NGA NJË FEMËR: Vdeksha sipër…(VIDEO) – AlpeGossip
Dj SARDI TREGON MESAZHIN MË TË “ÇUDITSHËM” QË KA MARR NGA NJË FEMËR: Vdeksha sipër…(VIDEO)

Dj SARDI TREGON MESAZHIN MË TË “ÇUDITSHËM” QË KA MARR NGA NJË FEMËR: Vdeksha sipër…(VIDEO)

 

Dj Sardi, ka rrëfyer detaje nga jeta e tij, angazhimi në muzikë si dhe i është përgjigjur një pyetësori me pak “spec” në emisionin “Pushime on Top”.

Intervista

Cila pjesë e trupit tënd mendon se është më seksi?

Barku

Nëse do të zgjoheshe si vajzë, cila është gjëja e parë që do kishe bërë?

Do prisja flokët.

Cila është gjëja e parë që shikon fizikisht te një femër?

Buzët.

Çfarë është gjëja më e sikletshme që të kanë kapur duke bërë?

Çiçin në rrugë, pas makinës.

Cili është mesazhi më i çuditshëm që të ka ardhur nga një vajzë?

Vdeksha sipër teje!

I bukur por jo i zgjuar apo i zgjuar por i shëmtuar?

Bukuria nuk ka rëndësi. Të jesh pak simpatik të jep edhe siguri.

Iu ke thyer apo të kanë thyer ndonjë kockë, i referohem sherreve…

Nuk ka ndodhur ndonjëherë. Unë u rri larg sherreve.

Vendi më i çmendur ku ke bërë seks?

Te Syri i Kaltër, në ujë akull të ftohtë.

Çfarë ka poshtë krevatit tënd?

Pllakat. Nëse nuk më ka bërë kush ndonjë magji.

Të ka ndodhur të dashurosh dy persona në të njëjtën kohë?

Unë mendoj se nuk mund të dashurosh dy persona në të njëjtën kohë. Nëse je i dashuruar me dikë dhe dashuron dikë tjetër, do të thotë që atë nuk e ke dashuruar me të vërtetë.

Dj Sardi: Vendi më i çuditshëm ku kam bërë dashuri

Gepostet von Top Channel am Freitag, 27. Juli 2018