“ROMEO & JULIA”/ Mozzik nuk pret, zbulon surprizat e vitit 2019 (VIDEO) – AlpeGossip
“ROMEO & JULIA”/ Mozzik nuk pret, zbulon surprizat e vitit 2019 (VIDEO)

“ROMEO & JULIA”/ Mozzik nuk pret, zbulon surprizat e vitit 2019 (VIDEO)

Dy artistët e famshëm, të cilët sapo janë bërë prindër të vogëlushes Hana kanë njoftuar se në vitin 2019 do kenë mjaft surpriza për fansat.

Ata kanë realizuar një projekt të ri muzikor të titulluar “Romeo&Julieta” që ka përfunduar, por nuk ka dalë ende në treg.

Mozzik publikoi një pjesë të këngës së re në Instagram, ku shfaqej duke kërcyer e kënduar me Loredanën.

Ky është bashkëpunimi i dytë mes tyre, ndërkohë që pritet se shumë shpejt të bëjnë dhe një dedikim për vajzën e vogël.