Nuk do ta njihni/ Këngëtari Ermal Fejzullahu në formën më të mire fizike (FOTO) – AlpeGossip
Nuk do ta njihni/ Këngëtari Ermal Fejzullahu në formën më të mire fizike (FOTO)

Nuk do ta njihni/ Këngëtari Ermal Fejzullahu në formën më të mire fizike (FOTO)

Këngëtari Ermal Fejzullahu edhe më tej mbetet i pëlqyer e mjaftë i angazhuar në mbrëmje muzikore në vend dhe Diasporë.
Ermali, prej vitesh e ka krijuar vendin e vetë në zemrat e adhuruesve dhe pozita e tij në skenën tonë muzikore është stabile.

Këngëtari nuk ndalet së lansuari edhe këngë me videoklipe. Ermali së fundi ka publikuar projektin solo me titull “Kthema” dhe bashkëpunimet me Samanta Karavello dhe Ledri Vula.

E, gjatë gjithë kësaj kohë po ashtu është përpjekur për të rënë në peshë.
Në këtë foto po duket mjaftë dobët dhe në formë të shkëlqyer fizike.