Iva Aliko i shkon në emision pa MBATHJE, Çani çmendet: Pse ma bëre këtë… – AlpeGossip
Iva Aliko i shkon në emision pa MBATHJE, Çani çmendet: Pse ma bëre këtë…

Iva Aliko i shkon në emision pa MBATHJE, Çani çmendet: Pse ma bëre këtë…

Iva Aliko e ka djegur Instagramin me fotot e fundit që ka publikuar, e veshur me bikini të vogla ku ekspozon format bombastike trupore për të cilat është e shumë komentuar.

Seksbomba shqiptare është e ftuar mbrëmjen e sotme në “Zonë e lirë” ku ka ardhur e veshur me një jumpsuit ngjyrë bojëqielli me dantellë.

Poshtë veshjes, Iva nuk ka të brendshme e Çani ja vuri në dukje këtë.

“Pse ma bëre këtë Iva? Më shiko në sy!”, i tha Çani.

Iva u përgjigj se donte ta surprizonte atë dhe publikun e veshur kaq seksi.