E PYESIN PËR SEKRETIN E BUKURISË/ Iva Aliko zbulon të fshehtën e saj për… (FOTO) – AlpeGossip
E PYESIN PËR SEKRETIN E BUKURISË/ Iva Aliko zbulon të fshehtën e saj për… (FOTO)

E PYESIN PËR SEKRETIN E BUKURISË/ Iva Aliko zbulon të fshehtën e saj për… (FOTO)

Të gjithë duan të dinë formulën e suksesit kur shikojmë vajzat seksi të showbizz-it që kanë linja të admirueshme.

Teksa ka organizuar një “poll” në Instagram, një fans e ka pyetur Iva Alikon se cili është sekreti i saj përsa i përket bukurisë dhe sensualitetit që rrezaton në trupin e saj.

“Asgjë, jam llupëse e paparë”, shkruan Iva Aliko në përgjigjen e saj publike.

Epo vajza, nëse doni të jeni si Iva Aliko bëni mirë të keni goxha oreks…