ATMOSFERA E FUNDVITIT/ Brenda shtëpive të VIP-ave shqiptarë në prag të festave (FOTO) – AlpeGossip
ATMOSFERA E FUNDVITIT/ Brenda shtëpive të VIP-ave shqiptarë në prag të festave (FOTO)

ATMOSFERA E FUNDVITIT/ Brenda shtëpive të VIP-ave shqiptarë në prag të festave (FOTO)

Jemi në muajin Dhjetor dhe shumë afër festave të fundvitit. Si gjithmonë, ky muaj, ndonëse i ftohtë sjell një atmosferë të ngrohtë festive, të mbushur me drita, zbukurime festash, përqafime të ngrohta e plot dashuri. Kjo atmosferë ka trokitur dhe në shtëpitë e VIP-ave, të cilët kanë rregulluar pemën dhe kanë krijuar në vatrën e tyre një atmosferë plot dritë. Ne të “Xing.al” po iu sjellim më poshtë disa foto nga shtëpitë e VIP-ave këtë muaj:

1. Në shtëpinë e Alban Skënderaj dhe Miriam Canit

2. Në shtëpinë e Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallakut

3. Në shtëpinë e Ylli Limanit

4. Në shtëpinë e Elita Rudit dhe Gjikos

5. Në shtëpinë e Zaimina Vajsarit

6. Në shtëpinë e Delinda Dishës

7. Në shtëpinë e Blerina Brakës

8. Në shtëpinë e Aulona Mustas

9. Në shtëpinë e Eni Koçi dhe Genc Prevlukajt

10. Në shtëpinë e Arilena Arës

11. Në shtëpinë e Tunës dhe Patris Berishës

12. Në shtëpinë e Jona Spahiut

13. Në shtëpinë e Rudina Magjistarit

14. Në shtëpinë e Adelina Tahirit