TËRHEQËSE DHE SEKSI/ Luana Vjolca do ju djegë me fotot “HOT” nga pushimet – AlpeGossip
TËRHEQËSE DHE SEKSI/ Luana Vjolca do ju djegë me fotot “HOT” nga pushimet

TËRHEQËSE DHE SEKSI/ Luana Vjolca do ju djegë me fotot “HOT” nga pushimet

Moderatorja Luana Vjollca ka filkuar ditët e relaksit.
Ajo ka ndarë disa foto nga vendi ku po pushon dhe duket thjesht mahnitëse. Ndërkohë që pushon Luan ka shfrytëzuar kohën dhe për të bërë disa blerje.

Këto publikimet e saj të fundit nuk mund të mbeteshin jashtë vëmendjes dhe fansat e saj kanë reaguar me pafundësi komentesh.

Në këto ditë pushimesh Luana është në shoqërinë e motrës së saj dhe Getoar Selimit.