MOS E HUMBISNI/ “Tipike bionde” shikoni gafën që ka bërë Françeska Jaçe në Itali (FOTO) – AlpeGossip
MOS E HUMBISNI/ “Tipike bionde” shikoni gafën që ka bërë Françeska Jaçe në Itali (FOTO)

MOS E HUMBISNI/ “Tipike bionde” shikoni gafën që ka bërë Françeska Jaçe në Itali (FOTO)

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka kaluar disa ditë pushimesh në ItaIi.
Ndër të tjera vajzat e show-bizit e kalojnë kohën duke realizuar foto dhe kujdesen të dalin sa më sexy, por jo rrallë herë harrojnë disa detaje që i bëjnë të duken qesharake.

Këtë herë Françi e ka nxjerrë vetë në Inastastory një gafë që ka bërë në foton e publikuar.

‘Tipike bionde’ shkruan ajo në foton ku duket të flasë në telefon por ndërkohë nuk është duke i telefonuar askujt.