TALENTE E LINDUR/ Vajza e Nora Istrefit na mrekulloi të gjithëve, luan si një pianiste profesioniste (VIDEO+FOTO) – AlpeGossip
TALENTE E LINDUR/ Vajza e Nora Istrefit na mrekulloi të gjithëve, luan si një pianiste profesioniste (VIDEO+FOTO)

TALENTE E LINDUR/ Vajza e Nora Istrefit na mrekulloi të gjithëve, luan si një pianiste profesioniste (VIDEO+FOTO)

Besojmë shumica prej jush tashmë e njeh Renee-në, vajzën bukuroshe të Nora Istrefit dhe Robert Berishës…

Nëse jo, videoja në vijim është një mënyrë mjaft e mirë për t’u prezantuar me të dhe me talentin e saj të rrallë.

Babai i vogëlushes, Roberti, së fundmi ka publikuar një video në Insta Story, ku shfaqet Renee duke luajtur në një piano si një profesioniste e vërtetë.

Siç e patë, performanca e saj është shumë e arrirë për moshën që ajo ka, apo jo?

Në fakt, nuk kishte si të ishte ndryshe, duke qenë se të dy prindërit i ka artistë!