Nxorri IMAZHIN seksi por ky detaji do t’ju habis: Bën foto por TELEFONI i saj është… – AlpeGossip
Nxorri IMAZHIN seksi por ky detaji do t’ju habis: Bën foto por TELEFONI i saj është…

Nxorri IMAZHIN seksi por ky detaji do t’ju habis: Bën foto por TELEFONI i saj është…

Luana Vjollca po vazhdon pushimet e saj nëpër vendet ekzotike. Ajo është duke vazhduar që të tregojë se sa seksi është ajo.

E tillë është dukur edhe në fotografitë e saj të fundit që ajo i ka postuar nëpër rrjetet sociale e ku këngëtarja dhe moderatorja duket shumë seksi.

Por ju ka shpëtuar një detaj pikërisht me telefonin që ajo po bënë foto është i thyer nga ana e pasme e saj ku duket më së miri në imazhin e mëposhtëm.

Luana kujdes herës tjetër!/AlpeNews.al