KONFIRMON KRISJEN ME ARBANËN/ Luizi: S’më lejohet të flas, por do e zbuloj… – AlpeGossip
KONFIRMON KRISJEN ME ARBANËN/ Luizi: S’më lejohet të flas, por do e zbuloj…

KONFIRMON KRISJEN ME ARBANËN/ Luizi: S’më lejohet të flas, por do e zbuloj…

Pak kohë më parë Luizi hoqi nga lista e ndjekësve në Instagram Arbanën pasi ajo dhe producenti Eduart Grishaj nuk ishin dakord që ai të jetë opinionist në “Big Brother Vip Albania” në edicionin e ardhshëm.

Luiz Ejlli duke folur nga Shkodra i pyetur për marrëdhënien e shumë diskutuar me Arban Osmanin pranoi se ka një krisje mes tyre.

‘Unë jam këtu, ajo atje…Ka krisje… Në maj do zbuloj më shumë se s’më lejohet.’- është përgjigjur Luizi.