DO GUXONIT? Ky është TREND-i më i çuditshëm i rrobave të banjos për këtë verë – AlpeGossip
DO GUXONIT? Ky është TREND-i më i çuditshëm i rrobave të banjos për këtë verë

DO GUXONIT? Ky është TREND-i më i çuditshëm i rrobave të banjos për këtë verë

Jeni gati ose jo, periudha e plazhit po vjen dhe bashkë me të ka ardhur edhe dilema më e madhe e verës, rrobat e banjos!

Është e vërtetë që rrobat e banjos na përfaqësojnë në stinën e verës dhe sigurisht që kur i zgjedhim, duhet t’i përshtasim ato më së miri me format trupore, ngjyrën e lëkurës, etj.

Por së fundmi një dyqan online ka nxjerrë në shitje rrobat e banjës më të çuditshme që keni parë ndonjëherë. Bëhet fjalë për disa rroba banje të cilat të japin idenë se janë xhins për shkak të printit që kanë, por në fakt materiali nga i cili janë bërë nuk është xhins, sipas revistaclass. Çmimi i këtyre rrobave të banjës është $39.99. Brandi ofron bikini dhe trupore xhins për gra e vajza, por edhe për burrat ofron mbathje me po të njëjtin print. Si ju duket? Do t`i vishnit?

temd.jpg