SEKSI DHE KUQEZI/ Shihni shifrat marramendëse të veshjes së Dua Lipa (FOTO) – AlpeGossip
SEKSI DHE KUQEZI/ Shihni shifrat marramendëse të veshjes së Dua Lipa (FOTO)

SEKSI DHE KUQEZI/ Shihni shifrat marramendëse të veshjes së Dua Lipa (FOTO)

Dua Lipa elektrizoi Kosovën me performancat e saj.

Këngëtarja në datën 9 ka dhënë koncertin e parë në të organizuar nga i ati Dukagjin Lipa , të ardhurat e koncertit shkuan për bamirësi.

Dua mori vëmendjen e mediave për pamjen e e kuruar,   por sigurisht që ishim kurioz të dinim shifrën e veshjeve që këngëtarja shpenzoi për tu dukur  seksi.

Faqa e instagramit “whatheywearin” tregon koston e veshjes së Dua Lipa.