E kemi parë makina të shtrenjta dhe tufa me lekë por prisni se ka akoma! Trejsi shijon mëngjesin “Alla shqiptarçe” (FOTO) - AlpeGossip
E kemi parë makina të shtrenjta dhe tufa me lekë por prisni se ka akoma! Trejsi shijon mëngjesin “Alla shqiptarçe” (FOTO)

E kemi parë makina të shtrenjta dhe tufa me lekë por prisni se ka akoma! Trejsi shijon mëngjesin “Alla shqiptarçe” (FOTO)

Është një nga vajzat më të komentuara në rrjete sociale dhe na ka treguar se shijon një jetë super luksoze. Marka luksi, makina që kushtojnë mijëra euro dhe udhëtime Vip dhe duket se jeta e Trejsi Sejdinit gangsteres së Elbasanit është një përrallë e vërtetë.

Pavarësisht se jeton kaq mirë edhe Trejsi qenka një vajzë mëse normale dhe mes gjithë këtij luksi duhen edhe disa gjëra “Alla shqiptarçe”.

Ka momente kur të mërzitesh ushqimet plot kalori si karkalecat, midhjet dhe havjari dhe duhet të shijosh gjëra të thjeshta nga ato të cilat shumë i kanë qejf.

Trejsi e ka treguar me një postim në Instastory, dhe ndërsa i ka përshëndetur fansat e saj ka treguar se po konsumon një mëngjes tipik si ai i byrekut me dhallë.

Bravo Trejsi! Luksi monotonia e luksit duhet ndryshuar ndonjëherë. Thjeshtësia është përsosmëria e fundit.