ERDHI VJESHTA/ Keni nevojë URGJENT për këto xhaketa në garderobën tuaj – AlpeGossip
ERDHI VJESHTA/ Keni nevojë URGJENT për këto xhaketa në garderobën tuaj

ERDHI VJESHTA/ Keni nevojë URGJENT për këto xhaketa në garderobën tuaj

Xhaketa xhins është nga ato gjëra që nuk del kurrë nga moda, prandaj nëse nuk e keni një të tillë në gardërobën tuaj, blijeni menjëherë. Për më tepër, tani në stinën e vjeshtës, ajo është shpëtim për çdo veshje, pasi është lehëtsisht e kombinueshme. Nuk është e thënë të zgjidhni atë xhaketën klasike me dy xhepa në kraharor, pasi modelet që ekzistojnë janë të shumta dhe mund të gjeni fare thjesht atë që ju përshtatet. Modelet e mëposhtme mund t’ju frymëzojnë për blerjen e radhës.

Xhaketë xhins pellushi e ngrohtë me pantallona të gjera.

Xhaketë e gjatë xhins e kombinuar me xhinse.

Xhaketë xhins sportive.

Xhaketë xhins klasike “e grisur” nga fundi.

Xhaketë xhins oversized.

Një xhaketë xhins ‘moto’, e kombinuar me një palë pantallona lëkurë.

Mos harroni, klasikja nuk del kurrë nga moda.

Xhaketë-këmishë.

Xhaketë-fustan.