Është vetëm një bebe! Vajza e Kylie Jenner mund të ketë më shumë këpucë se ç’keni pasur ju gjithë jetën – AlpeGossip
Është vetëm një bebe! Vajza e Kylie Jenner mund të ketë më shumë këpucë se ç’keni pasur ju gjithë jetën

Është vetëm një bebe! Vajza e Kylie Jenner mund të ketë më shumë këpucë se ç’keni pasur ju gjithë jetën

Kardashian – Jenner janë familja më e famshme në të gjithë botën, po ashtu edhe fëmijët e tyre të porsalindur, Stormi, True dhe Chicago.

Vogëlushja Stormi Webster, vajza e më të voglës së familjes Kardashian, është mjaft e famshme dhe tashmë ka fansat e saj, që mezi presin të shohin ndonjë foto të postuar nga Kylie.

Por aq e famshme sa është ka dhe këpucë në garderobën e saj. Ajo është vetëm 5 muajshe, por koleksioni i saj i këpucëve do t’ju bëjë të qani, sidomos juve që jeni të fiksuara pas këpucëve.