NË PRAG TË VERËS/ Ju sugjerojmë trendet më të fundit të pantallonave që ju “mbajnë larg vapën” (FOTO) – AlpeGossip
NË PRAG TË VERËS/ Ju sugjerojmë trendet më të fundit të pantallonave që ju “mbajnë larg vapën” (FOTO)

NË PRAG TË VERËS/ Ju sugjerojmë trendet më të fundit të pantallonave që ju “mbajnë larg vapën” (FOTO)

Vera po afron dhe pantallonat e shkurtra janë zgjedhja e duhur dhe më të preferuarat për të gjithë ne.
Mund t’i vishni gjatë ditës dhe gjatë natës, duke i kombinuar bukur.
Mund të kombinojmë fare mirë një palë pantallona xhins të shkurtra të grisura me një kanatiere me ngjyra të shumëllojshme duke i dhënë akoma dhe më shumë një pamje të bukur veshjes.
Duke mos lënë mbrapa as veshjen me të bardha nga koka deri tek këmbët e cila është kombinimi më perfekt në verë sidomos për femrat brune.
Më poshtë do të shikoni disa kombinime veshjesh të pantallonave të shkurtra.

5cdbf6f9e2feb1557857935-plus-size-pink-tie-dye-strappy-bodysuit.jpg

5cdbf704cd1d21557858005-11571982-3.jpg

1550484854_659_Women39s-Jeans-Jacket-Models-and-Combinations-2019.jpg

Emma-Watson-Cutoff-Shorts.jpg

181f8e0df669bd77c311bf06d148419b.jpg