E “PËRCËLLUAR” NGA DIELLI DHE ME LËKURË TË…/ Ja detaji që me siguri nuk e vutë re në FOTOT e Afërdita Dreshaj – AlpeGossip
E “PËRCËLLUAR” NGA DIELLI DHE ME LËKURË TË…/ Ja detaji që me siguri nuk e vutë re në FOTOT e Afërdita Dreshaj

E “PËRCËLLUAR” NGA DIELLI DHE ME LËKURË TË…/ Ja detaji që me siguri nuk e vutë re në FOTOT e Afërdita Dreshaj

Prej ditësh tashmë modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare Afërdita Dreshaj së bashku me bashkëshortin e saj Jakub po kalojnë disa ditë relaksi në Miami.

Përmes fotove të publikuara në Instagram ajo ka bërë me dije se vendi ku po qëndron është pikërisht ai ku kurorëzoi me martesë dashurinë e saj me Jakub.

Por krahas pamjeve të bukura që ajo ka ndarë me ndjekësit në trupin e Afërditës vihet re një detaj tjetër.

Bukuroshja në fotot e publikuara ku duket e veshur me rroba banjo apo me veshje shumë seksi është “përcëlluar” nga dielli.

Mesa duket ajo ka vendosur ta shfrytëzojë atë në maksimum pa marrë parasysh pasojat.

Megjithatë ajo nuk ka nguruar ti publikojë foto të tilla pavarësisht pavarësisht pamjes estetike.

/AlpeNews.al