Dafina Zeqiri s’njeh limite! Me shumë shkumë e krejtësisht NUDO, publikon videon intime nga dushi! (VIDEO) – AlpeGossip
Dafina Zeqiri s’njeh limite! Me shumë shkumë e krejtësisht NUDO, publikon videon intime nga dushi! (VIDEO)

Dafina Zeqiri s’njeh limite! Me shumë shkumë e krejtësisht NUDO, publikon videon intime nga dushi! (VIDEO)

Dafina Zeqiri “ndez” Instagramin!

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Dafina Zeqiri, prej kohësh po jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, atje ku ka nisur karrierën e saj ndërkombëtare.Pikërisht nga Amerika, artistja ka postuar së fundmi disa fotografi me bikini duke shfaqur kështu format e saj super-seksi, por me videon e fundit, këngëtarja shqiptare ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve të saj.

Ajo ka publikuar një video boomerang në instastory teksa ndodhej në dush. Dafina shfaqet nudo, e mbuluar me shkumë si dhe tregon tatuazhet e saj, për të cilin ka bërë edhe një përshkrim. Bëhet fjalë për atë insektin (fluturën) që ka në gjoks për të cilën shkruan: “Fluturat e jetojnë jetën duke ndjekur dritën e hënës, nga e cila tërhiqen”.