E pyesin sa ja shite Luana Vjollcës faqen e Facebook-ut, Stiljano( Vipat e Bllokut) flet hapur: Ja shita… (VIDEO) – AlpeGossip
E pyesin sa ja shite Luana Vjollcës faqen e Facebook-ut, Stiljano( Vipat e Bllokut) flet hapur: Ja shita… (VIDEO)

E pyesin sa ja shite Luana Vjollcës faqen e Facebook-ut, Stiljano( Vipat e Bllokut) flet hapur: Ja shita… (VIDEO)

Shpesh herë kanë shkaktuar “kaus” tek personazhet e njohur shqiptar, me anë të postimeve që kanë bërë në faqen “Vipat e Blloku”.

I ftuar në emisionin Adrenalinë në rubrikën “Koha për lojë”, njëri prej administratorëve të faqes, Stiljano, është pyetur për thashethemet që kanë dalë lidhur me një shitje “faqje” që i është bërë moderatores së njohur shqiptare, Luana Vjollcës.

Admini i “Vipave të blloku” Stiljano, është shprehur se dikur menaxhonte një faqe Facebook-u me emrin e Luana Vjollcës, e cila kishte mbi 400 mijë ndjekës dhe vlera e saj ka qenë mbi 800 euro.

Pra kjo faqe i është shitur moderatores mbi 800 euro.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme:

Adrenalinë

Koha për lojë/ Një sfidë mes "Vipat e Bllokut" dhe Fjorentinës së "Big Brother"!Një sfidë e mbushur me të qeshura dhe loja të ndryshme… Dhe fituesi është….

Gepostet von INtv Albania am Mittwoch, 16. Mai 2018