Dafina Zeqiri do ju nxisi imagjinatën për gjëra “të ndaluara”, publikon FOTON nudo – AlpeGossip
Dafina Zeqiri do ju nxisi imagjinatën për gjëra “të ndaluara”, publikon FOTON nudo

Dafina Zeqiri do ju nxisi imagjinatën për gjëra “të ndaluara”, publikon FOTON nudo

Dafina Zeqiri ka realizuar këto ditë një foto sesion të nxehtë.
Por, sonte këngëtarja e ka postuar një foto në Instastory që me të vërtetë është shumë e nxehtë.

Ajo ekspozon një pjesë të tërë të gjirit të saj, derisa poston tërësisht e zhveshur sipër dhe një fustan të shkurtë poshtë.

Daffy që ka realizuar këngën “Ti e din” para një muaji më sa duket është në xhirime të ndonjë spoti të ri.

Por, mund të jetë vetëm një fotosesion i radhës i këngëtares.

Megjithatë fotot janë shumë të “nxehta” dhe se Dafina është duke përgatitur diçka të veçantë në ndonjë të ardhme të afërt.