Plas skandali në Britani, e dashura e Liam ia ndaloi Ritës ti afrohet atij (VIDEO+FOTO) – AlpeGossip
Plas skandali në Britani, e dashura e Liam ia ndaloi Ritës ti afrohet atij (VIDEO+FOTO)

Plas skandali në Britani, e dashura e Liam ia ndaloi Ritës ti afrohet atij (VIDEO+FOTO)

“A i tha ajo atij që mos ti afrohet asaj?”
Mediat në Angli dhe fansat kanë thënë se Rita Ora nuk ka mundur që të përformojë skenat seksi gjatë Brit Awards me Liam Payne për shkak të se dashirës së tij Cheryl.

Mësohet se Payne i ka bërë me gjeste dhe me gjuhë trupore Ritës që mos ti afrohet, derisa “është fshehur gjatë performancës së tij”.

Ata interpretuan për mrekulli këngën “For You” që është kolona zanore e “Fifty Shades”.

Mirëpo, teleshikuesit dhe vetë mediat vërejtën që Rita Ora mbante distancën nga Liam Payne, krejt kjo për të respektuar të dashurën e tij Cheryl, e cila ishte publik.

Tërë kjo pasi ata thuhet se janë ndarë.

Shau ishte krejt ndryshe në krahasim me performancën e duetit tek Jimmy Fallon, ku Rita dhe Liam edhe ishin puthur me njëri-tjetrin duke bërë performancë të nxehtë.

Por, kjo nuk ndodhi në Brit Awards, pasi që çifti u përmbajtën kësaj radhe dhe nuk pati një performancë seksi ashtu siç ishte pritur.