“MË RRASNIN KOFSHËN E GJELIT NË GOJË”/ Olti Curri rikthehet pas në kohë dhe kujton si… (FOTO) – AlpeGossip
“MË RRASNIN KOFSHËN E GJELIT NË GOJË”/ Olti Curri rikthehet pas në kohë dhe kujton si… (FOTO)

“MË RRASNIN KOFSHËN E GJELIT NË GOJË”/ Olti Curri rikthehet pas në kohë dhe kujton si… (FOTO)

Olti Curri është një nga opinionistët më “thumbues” dhe që përflitet shpesh për “bëmat” e tij.

Shpeshherë ai demaskon njerëz apo fenomene dhe nuk “e vret” mendjen fare.

Kësaj here ai i ka kthyer sytë nga vetja, dhe një video i ka kujtuar fëmijërinë.

Në të duket një vogëlush të cilin e “mashtrojnë” duke i dhënë tjetër ushqim për shkak të tekave të tij.

E njëjta gjë paska ndodhur edhe me Oltin në të shkuarën, por mesa duket atij i jepnin me “zor” kofshat e gjelit , si për të justifikuar pesën e tij të shumë përfolur…