"GJITHÇKA QË DUA"/ Ky është "mëkati" i Kiara Titos dhe nuk bëhet "pishman" fare (FOTO) - AlpeGossip
“GJITHÇKA QË DUA”/ Ky është “mëkati” i Kiara Titos dhe nuk bëhet “pishman” fare (FOTO)

“GJITHÇKA QË DUA”/ Ky është “mëkati” i Kiara Titos dhe nuk bëhet “pishman” fare (FOTO)

Kiara Tito është një ndër moderatoret bukuroshe të ekranit dhe shumë e preferuar nga publiku.

Së fundmi ajo po merr pjhesë në “Dance With Me” ku ka treguar edhe një talent tjetër të saj, kërcimin.
Shumë aktive në rrjete sociale, Kiara ka publikuar një foto në Instagram teksa tregon që është duke ngrënë një ëmbëlsirë të cilën e kosnideron edhe si mëkatin më të madh.

Epo mesa duket, bukuroshja e paska “tradhëtuar” paksa të kudjesurit për linjat…