“PUBLIKUT I ULEM NË GJUNJË”/ Rozana Radi rrëfen emocionet në skenën e “Këngës Magjike” – AlpeGossip
“PUBLIKUT I ULEM  NË GJUNJË”/ Rozana Radi rrëfen emocionet në skenën e “Këngës Magjike”

“PUBLIKUT I ULEM NË GJUNJË”/ Rozana Radi rrëfen emocionet në skenën e “Këngës Magjike”

Mbrëmjen e djeshme u relziaur nata e parë gjysëmfinale e “Këngës Magjike”.
Në skenën e saj performoi edhe këngëtarja majaft e preferuar nga publiku, Rozana Radi.

Ajo u rikthye në festival pas një pauze, dhe përsëri u mirëprit nga publiku duke treguar kështu se ajo asnjëherë nuk di të zhgënjejë.

“Ndersa arsyeja pse i rikthehem festivaleve eshte publiku te cilit i ulem ne gjunj. Nese nuk do ju kisha shpirti in do ishte bosh. “, shkruan ajo tek postimi në Instagram duke ju referuar publikut si shtysa për pjesëmarrje.

Gjtiashtu rrëfen se kaloi një natë mjaft të bukur.