Supriza nga Elvana Gjata/ Çfarë po thur ajo vallë (VIDEO) – AlpeGossip
Supriza nga Elvana Gjata/ Çfarë po thur ajo vallë (VIDEO)

Supriza nga Elvana Gjata/ Çfarë po thur ajo vallë (VIDEO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata është shfaqur edhe një video të re në llogarinë e saj në “Instagram”.

Ajo shihet me një pamje krejt tjetër nga ajo që e kemi parë së fundi, ku dukej e thjeshtë dhe e bukur . Kurse tash po duket më rebele dhe me flokët shumë voluminoze.

“Ku” kishte shkruar Elvana në këto imazhe, por nuk dihet se çfarë surprize do të sjell këtë herë Elvana për fansat.Ndryshe, para pak javësh ajo solli një album të tërë me shumë këngë që janë shndërruar në hite

 

Ku?

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on