NUK E PRISNIM/ Pas Luanës, Bujar Qamili po sjell bashkëpunim me Bleonën (FOTO) – AlpeGossip
NUK E PRISNIM/ Pas Luanës, Bujar Qamili po sjell bashkëpunim me Bleonën (FOTO)

NUK E PRISNIM/ Pas Luanës, Bujar Qamili po sjell bashkëpunim me Bleonën (FOTO)

Bleona po vjen në bashkëpunim me këngëtarin e muzikës popullore, Bujar Qamilin.
Viti që po lëmë pas ishte i suksesshëm për këngëtarët, e me gjithë këtë energji e pozitivitet ata po bëhen gati të fillojnë edhe vitin 2019, që ta shënojnë edhe atë si vit të mbarë.

Këngëtari i mirënjohur nga Shqipëria, Bujar Qamili në xhirimet e natës qendrore festive në RTV21, tha se viti 2018 ishte mjaft i suksesshëm dhe premton se vitin që po vjen do të punojë maksimalisht.

Ndër tjerash, Qamili zbuloi se do të sjellë një këngë solo dhe një duet me këngëtaren e mirënjohur, Bleona Qereti, duet i cili do të publikohet së shpejti.