FESTON DITËLINDJEN/ Young Zerka i bën vetes urimin më të pazakontë (FOTO) – AlpeGossip
FESTON DITËLINDJEN/ Young Zerka i bën vetes urimin më të pazakontë (FOTO)

FESTON DITËLINDJEN/ Young Zerka i bën vetes urimin më të pazakontë (FOTO)

Young Zerka është një ndër këngëtarët më të njohur të ‘reggae rap’ në vendin tonë, i cili herë pas here tërheq vëmendjen e mediave me ngjarjet në jetën e tij personale dhe marrëdhënien me Ronela Hajatin.

Ditën e sotme, Zerka feston ditëlindjen dhe ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me postimin e pazakontë në profilin e tij në Instagram, pasi ka publikuar një foto të fri.kshme të tijën.

“Thuaji gëzuar ditëlindjen këngëtarit tënd të preferuar.”- shkruan ai në postimin ku ka marrë qindra komente urimi nga ndjekësit e tij.