FILLON NESËR/ Zbulohen dy opinionistët e ‘Big Brother VIP 2’ – AlpeGossip
FILLON NESËR/ Zbulohen dy opinionistët e ‘Big Brother VIP 2’

FILLON NESËR/ Zbulohen dy opinionistët e ‘Big Brother VIP 2’

Të shtunën mbrëma, datë 24 Dhjetor, starton edicioni i dytë i “Big Brother VIP Albania”. Një ditë para nisjes së spektaklit, “News31” ka zbuluar emrat e opinionistëve.

Fillon nesër, zbulohen dy opinionistët e 'Big Brother VIP 2'

Balina Bodinaku dhe Arbër Hajdari do të rikthehen sërish në pozicionet e tyre, njëjtë si në edicionin e parë.

Fillon nesër, zbulohen dy opinionistët e 'Big Brother VIP 2'

Sa i përket emrave që do t’i bashkohen “Big Brother Vip Albania”, deri më tani si konkurrentë janë, Kiara Tito, Albi Nako, Amos Zaharia, Jori Dielli, Olta Gixhari, Tea Trifoni dhe Eva Aliko.

Fillon nesër, zbulohen dy opinionistët e 'Big Brother VIP 2'