SANREMO/ Momenti kur Alketa Vejsiu dhe Georgina e Ronaldos, japin intervistën para nisjes së festivalit (FOTOT) - AlpeGossip
SANREMO/ Momenti kur Alketa Vejsiu dhe Georgina e Ronaldos, japin intervistën para nisjes së festivalit (FOTOT)

SANREMO/ Momenti kur Alketa Vejsiu dhe Georgina e Ronaldos, japin intervistën para nisjes së festivalit (FOTOT)

Sot është mbrëmja e tretë e festivalit të famshëm “Sanremo”, ku do të prezantojë për herë të parë edhe moderatorja shqiptare, Alketa Vejsiu. Alketa do të ngjitet në skenën e famshme krah emrave të njohur dhe do të ketë krah saj në moderim partneren e Ronaldo-s, Georgina Rodriguez.

ALPEgossip.al ju sjell edhe momentet e para të mbremjes teksa dy bukuroshet japin intervistën para nisjes së Festivalit.