ARBANA OSMANI MAHNIT NË FINALEN E FESTIVALIT TË KËNGËS/ Por nuk do ta besoni vlerën marramendëse të fustanit – AlpeGossip
ARBANA OSMANI MAHNIT NË FINALEN E FESTIVALIT TË KËNGËS/ Por nuk do ta besoni vlerën marramendëse të fustanit

ARBANA OSMANI MAHNIT NË FINALEN E FESTIVALIT TË KËNGËS/ Por nuk do ta besoni vlerën marramendëse të fustanit

Arbana Osmani ka marrë vëmendjen e të gjithëve në natën finale të Festivalit të Këngës. Moderatorja është shfaqur e veshur me një fustan mbrëmjeje të zi dhe nuk do ta besoni sa ka kushtuar.

Arbana Osmani mahnit në finalen e Festivalit të Këngës, por

Fustani është i markës “Valentino” dhe thuhet se kushton plot 18,000 euro. Lajmi është bërë i ditur nga faqja “Albania Street Style” në Instagram.

Arbana Osmani mahnit në finalen e Festivalit të Këngës, por

Po ju c’mendim keni për look-un e Arbanës?