AS VISI DHE AS LONDON/ Ja kush e puth me kaq mall Lori Hoxhën në Londër (FOTO) - AlpeGossip
AS VISI DHE AS LONDON/ Ja kush e puth me kaq mall Lori Hoxhën në Londër (FOTO)

AS VISI DHE AS LONDON/ Ja kush e puth me kaq mall Lori Hoxhën në Londër (FOTO)

Lori Hoxha është një ndër vajzat më të komentuara në rrjetet sociale dhe në media. Fashionista shqiptare tërheq gjithmonë vëmendjen e të gjithëve me stilin e saj unik në të veshur dhe shijen e hollë. Lori Hoxha ka treguar se prej pak javësh ndodhet në Londër dhe zbuloi arsyen se ka shkuar atje për të vijuar studimet.

Por nëse mendoni se Lori do jetë vetëm, gaboheni. Ndonjëherë shkojnë Sara Hoxha dhe familja e saj, ndonjëherë Visi e së fundmi mikeshat më të mira të trashëgimtares së Top Channel. Është Lori ajo që ka publikuar disa video në Snapchat ku shfaqet duke u përqafuar me shoqet e saj të ngushta, Anxhelën dhe Sonelën të cilat e puthin sikur kanë shumë kohë pa u takuar.