Pasi Tristan tradhtoi Khloe Kardashian reagon Enca: “Sapo u zgjova dhe…”(FOTO) – AlpeGossip
Pasi Tristan tradhtoi Khloe Kardashian reagon Enca: “Sapo u zgjova dhe…”(FOTO)

Pasi Tristan tradhtoi Khloe Kardashian reagon Enca: “Sapo u zgjova dhe…”(FOTO)

Lajmi i tradhtisë së partnerit të Khloe Kardashian, Tristan Thompson duket se ka mërzitur shumë edhe këngëtaren shqiptare Enca Haxhia.
Ajo ka publikuar në rrjete sociale një postim ku shkruan: “Sapo u zgjova dhe lexova lajmin për Tristan Thompson dhe jam e nxehur me çdo mashkull në planet,”-ka shkruar këngëtarja në rrjete sociale.

Kujtojmë se vetëm pak ditë më parë ajo ka publikuar klipin e saj më të fundit me titull “Dua” ku tradhtia është një nga tematikat dhe që është diskutuar shumë si klip