ME NJË PORTRET FAMILJAR/ Këngëtari shqiptar uron kështu për Vitin e Ri (FOTO) – AlpeGossip
ME NJË PORTRET FAMILJAR/ Këngëtari shqiptar uron kështu për Vitin e Ri (FOTO)

ME NJË PORTRET FAMILJAR/ Këngëtari shqiptar uron kështu për Vitin e Ri (FOTO)

Albatrit Muçiqi përmes një fotografie të postuar në Instagram, ka uruar më të mirat për 2019-ën.

Në fotografi, këngëtari shihet përkrah bashkëshortes së tij, Egzonës dhe vajzës Amelias.

“Gëzuar vitin e ri 2019 nga unë dhe familja ime , dhente zoti qe ta keni shendetin,harmonin dhe gëzimin në familjet tuaja 🎉🎉#gezuar2019 #Amelia ✨”, ka shkruar ai.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Albatrit Muçiqi është “Nuk muj me ta fal”, këngë kjo e shoqëruar edhe me videoklip.