KYLIE MË SEKSI SE KURRË/ Miliarderja 22-vjeçare nuk i lë aspak vend imagjinatës – AlpeGossip
KYLIE MË SEKSI SE KURRË/ Miliarderja 22-vjeçare nuk i lë aspak vend imagjinatës

KYLIE MË SEKSI SE KURRË/ Miliarderja 22-vjeçare nuk i lë aspak vend imagjinatës

Ajo është duke festuar ditëlindjen e saj të 22 përreth Evropës me një jaht 250 milionë dollarë me të afërmi dhe të dashurit e saj.

Dhe Kylie Jenner u sigurua se është në qendër të vëmendjes edhe njëherë kur shfaqi kthesat e saj mahnitëse në një anije në Saint Tropez në Francë.

E veshur me bikini ajo dukej mjaft seksi.